Denizyolu Taşımacılığı

Erol Kardeşler Lojistik olarak, uluslararası denizyolu taşımacılığı hizmetlerinde dünya çapında rekabetçi fiyat avantajı sunuyoruz. Memnuniyet esaslı hizmet anlayışımızla Avrupa ülkelerine ve dünya limanlarına ayrıcalıklı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Ayrıca, Dünyanın bir çok ülkesinde bulunan acente ağımız ve deneyimli ekibimizle yüklerinizi hızlı, güvenli ve sigortalı bir şekilde taşıyoruz.

Uluslararası denizyolu TAŞIMACILIĞI yapan firmalar denince akla gelen Erol Kardeşler Lojistik, özellikle ticari mal taşımacılığı alanında sıklıkla tercih edilen bir lojistik yöntemidir.

Erol Kardeşler Lojistik

Erol Kardeşler Lojistik olarak, uluslararası denizyolu taşımacılığı hizmetimizde Uzakdoğu ithalatı, Amerika ihracatı, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Rusya’da Erol Kardeşler Lojistik yüklerinizde, size özel yer ve ekipman imkanları sunuyoruz. Rusya hattında haftalık düzenli çıkışlarımız ve yer garantili opsiyonlarımız ile ithalat, ihracat ve transit yüklerinizi sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Deniz yolu taşımacılığında güçlü olduğumuz hatlar arasında, bütün dünya için deniz + deniz, bütün Avrupa için kara + deniz, bütün dünya için hava + deniz ve hava + havayolu taşıma modelleri bulunmaktadır.

Lojistik uzmanlarımız, ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 ulaşılabilir olup, söz konusu yüklerinizi en hızlı ve güvenli şekilde teslim etmek için çalışıyor. Aynı zamanda aktarma limanlarında ihtiyaçlara göre çözümler üretiyor.

Uluslararası Denizyolu Taşımacılığı Türleri Nelerdir?

Uluslararası denizyolu taşımacılığı, gönderilecek ürünün özelliklerine, teslim edileceği yere ve kullanılan teknolojilere göre farklı türlerde gerçekleştirilebilir. Genel olarak, denizyolu taşımacılığı düzensiz gemi taşımacılığı, düzenli gemi taşımacılığı, tehlikeli madde taşımacılığı ve konteyner taşımacılığı olmak üzere dört ana kategoriye ayrılır.

Düzensiz gemi taşımacılığı, sabit bir rotası olmayan, transfer edilecek ürünlerin istikametine bağlı olarak değişen gemi taşımacılığıdır. Bu taşıma şekli spontane olarak planlanır ve rotaların değişmesi nedeniyle navlun ücretleri farklılaşabilir.

Düzenli gemi taşımacılığı ise, sabit ve belirli rotaların kullanıldığı bir taşıma şeklidir. Özellikle Atlantik ötesi ürün transferleri için tercih edilir. Gemi trafiğinin aktığı rotalar takip edilir ve ürün transferi öncesinde geminin kalkış tarihi, limana ulaşım tarihi, navlun miktarı gibi tüm ayrıntılar planlanır.

Tehlikeli madde taşımacılığı, yanıcı özellikleri yüksek ürünlerin uzak mesafelere en güvenli şekilde transferi için denizyolu taşımacılığına başvurulan bir yöntemdir.

Konteyner taşımacılığı, uluslararası ticarette en yaygın kullanılan taşımacılık yöntemlerinden biridir. Bu yöntem, fazla miktardaki ürünlerin uzak mesafelere hızlı, pratik ve uygun fiyatla gönderilmesini sağlar.

Erol Kardeşler Lojistik firmaları denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktan gurur duyuyor ve her gün daha da iyi hizmet vermek için pes etmeden çalışıyoruz.

Siz de hemen uluslararası denizyolu taşımacılığı hizmeti almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.